Захранване Inter Tech Argus BPS-850 850W 80+ Bronze ATX 3.0 INTER-TECH-PS-B850
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 90 %
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80 PLUS® Bronze
Модулен: Не
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 841355
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Не |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 90 % |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 мм |