Захранване Inter Tech Argus HA-600AA2 600W 80+ Gold INTER-TECH-PS-HA-600AA2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 600 W
Физически размер: ATX 2U
Ефективност: 92 %
Охлаждане: 80 mm вентилатор
Сертификати: 80 PLUS® Gold
Модулен: Не
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 841356
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX 2U |
| Модулен | Не |
| Мощност | 600 W |
| Ефективност | 92 % |
| Конектори |
1 x 20+4 PIN
6 x SATA 1 x PCI-Express 6+2-pin 4 x Molex 2 x 4+4-pin ATX/EPS 1 x Floppy |
| Цвят | Сребристо |
| Размери | 160 x 150 x 86 мм |