- Модулно захранване Inter-Tech Energon 750W EPS-750CM (ID: 708741)
Захранване Модулно захранване Inter-Tech Energon 750W EPS-750CM EPS-750CM
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: до 800W
Охлаждане: Вентилатор - 135 мм silent
Модулен: да
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 708741
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | за настолна конфигуранция, EPS 12V |
| Модулен | да |
| Мощност | до 800W |
| AC вход | 115-230V |
| Вентилатор | 120 мм |
| Конектори |
6 br
2 бр. 1br. 2.br Lone Type/ Molex 1br, Модулни |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | PCI-Express Connector (6+2) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EPS-750CM |
Виж повече
Допълнителна информация
Модулно захранване Inter-Tech Energon 750W EPS-750CM
Характеристики на продукта:
- Макс. мощност: 750W
- 135 мм тих вентилатор
- Формат: АТХ
- Active PFC
- 4+4pin ATX/EPS 12V
- 1x 6+2pin PIC-e
- 4x SATA; 4x Molex
- Quad rail
- 12V/18A
- Дължина: 160 мм