Захранване Inter-Tech SL-500K, 500W, ATX INTER-TECH-PS-SL-500W
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 649157
Вземи супер отстъпка:
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Не |
| Мощност | 500 W |
| AC вход | 200VAC - 240VAC |
| Вентилатор | 1 |
| Функции | Passive PFC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | INTER-TECH-PS-SL-500W |
Мощност: 500W
Вентилатор: 120 mm
ATX
Защита: OVP, SCP, OCP
1x 20+4 Pin Eigenschaften.
1x ATX 12V 4-Pin