Захранване KYBER 750 BLACK KYBER750G-BKCEU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 792527
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Мощност | 750W |
| Ефективност | >0.99 |
| DC изход | DC Output Voltage: +5V | +3.3V | +12V | -12V | +5Vsb;Total Output: 750W |
| AC вход | Input Voltage: 100V-240V;Input Current: 750W : 10A;Input Frequency: 47 – 63 Hz |
| Вентилатор | Fan Size: 120 x 120 x 25mm;Fan Bearing: FDB;Fan Speed: 2400;MTBF: 100,000 hours |
| Конектори | ATX 24 Pin Connector: 1;EPS 8 Pin Connector: 2;PCI-E 6+2 Pin Connector: 2;Molex 4 Pin Connector: 2;12VHPWR (12 + 4) Connector (600W): 1;SATA Connector: 6 |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Други характеристики | Operating Temperature: 40 °C |