- Makki ATX-400W MAKKI-ATX400-120 (ID: 181881)
Захранване Makki ATX-400W MAKKI-ATX400-120 MAKKI-ATX400-120
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 400 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 70%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: CE
ID: 181881
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 400 W |
| Ефективност | 70% |
| Сертификати | CE |
| Конектори | Molex x 2, SATA x 2 |
| Цвят | Сребристо |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 1.00 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | MAKKI-ATX400-120 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 70% |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 2 Molex x 2 |
| ЦВЯТ | Сребристо |