Захранване Montech 650W - APX - 80 Plus White MONTECH-APX-650
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 650 W
Физически размер: ATX
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80 PLUS WHITE 230V EU, CE
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 801141
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 650 W |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 1.960 g |
| Други характеристики | Full Voltage Compatibility, Protections: OPP / OVP / UVP / SCP / OCP / OTP, Unleashes Precision Power with Dominance 12V Rail & DC-to-DC Technology, Whisper-Quiet 120mm Fan |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | MONTECH-APX-650 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Montech |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 Molex x 3 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Unleashes Precision Power with Dominance 12V Rail & DC-to-DC Technology Whisper-Quiet 120mm Fan Full Voltage Compatibility Protections: OPP / OVP / UVP / SCP / OCP / OTP |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562741070 |
Виж повече
Допълнителна информация
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 22F., No. 63, Zhongxiao 3rd Rd., Linkou Dist., New Taipei City 244 , Taiwan (R.O.C.) |