Захранване PSU XPG PROBE600B 600W BRONZE PROBE600B-BKCEU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 600W
Физически размер: ATX
Ефективност: 87%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80 Plus Bronze
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 792528
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Passive PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 600W |
| Ефективност | 87% |
| DC изход | DC Output Voltage: +5V | +3.3V | +12V | -12V | +5Vsb;Total Output: 700W: +5V: 17A, +3.3V:19A, +12V:54A, -12V:0.3A, +5Vsb:2.5A 600W: +5V: 17A, +3.3V:19A, +12V:46A, -12V:0.3A, +5Vsb:2.5A |
| Стандарти за безопасност | OVP / OPP / SCP / UVP / OTP / SIP |
| Конектори |
1 x 24 pin ATX
1 x 4+4 Pin CPU 1 x 8 pin CPU 2 x 4 Pin Molex (PeripheralATA) 2 x 6+2 Pin PCI-E 5 x 15 pin SATA |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |