- Redragon RGPS800W-M 800W (ID: 708767)
Захранване Redragon RGPS800W-M 800W RGPS800W-M
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: до 800W
Ефективност: >90%
Охлаждане: Вентилатор - 140mm silent
Сертификати: 80PLUS BRONZE
Модулен: да
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 708767
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | SSI EPS 12V 2.92, ATX 12V 2.31 |
| Модулен | да |
| Мощност | до 800W |
| Ефективност | >90% |
| Вентилатор | 140 мм |
| Конектори |
Модулни
3br. 3br 4br 2br 20+4 Pin |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | PCI-Express Connector (6+2) |
| Цвят | Черен |
| Размери | 160 x 150 x 86 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | RGPS800W-M |
Виж повече
Допълнителна информация
Модулно захранване Redragon RGPS800W-M 800W
Характеристики на продукта:
- 80 PLUS Бронзов сертификат
- 85% ефективност
- напълно модулни плоски кабели за по-добро управление на проводниците
- single rail (66A)
- безшумен 140 мм вентилатор (Liquid Bearing)
- 4x 6+2pin PCIE, 6x SATA
- 3x Molex
- 2x 4+4pin EPS12V(640mm)
- 1x 24 pin(600 мм)
- OVP/OPP/SCP защити
- Active PFC, ATX 12V v2.31
- SSI EPS 12V
- размери (ДхШхВ): 160х150х86мм