Захранване Seasonic 1600W Platinum PCIe Gen 5 - PRI... SSR-1600PD2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1600 W
Физически размер: ATX 3.0
Ефективност: 92%
Охлаждане: 135 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS PLATINUM, CE
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 678096
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модел | PRIME PX-1600 |
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.0 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1600 W |
| Ефективност | 92% |
| DC изход | Rail: +3.3 V/ +5 V/ +12 V/ -12 V/ +5 Vsb;Maximum Power: 25 A - 125 W/ 25 A/ 133.3 A - 1600 W/ 0.5 A - 6 W/ 3 A - 15 W |
| Входно напрежение | AC 100-240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 135 мм |
| Защити |
Пренапрежение
Undervoltage Над температурата Над ток Защита от късо съединение Over Power |
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Platinum |
| Стандарти за безопасност |
Safety and EMC: CB
CCC CE cTUVus EAC TUV BSMI;Environmental Compliance: Energy Star ErP Lot 6 REACH RoHS WEEE |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 3
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-E Gen5 12VHPWR x 2 PCI-Express 6+2 pin x 8 SATA 3.3 V x 2 SATA x 16 |
| 4-пинов периферен конектор | 3 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 3 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 8 |
| 15-пинов конектор SATA | 10 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 25 A (62.5 W) |
| +5V | 25 A (62.5 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.5 A (6 W) |
| +12V | 133.3 A (1600 W) |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Цвят | Черен |
| Допълнителна информация |
Electrical Features:;Operating Temperature: 0 - 50 °C;MTBF @ 25 °C
excl. fan: 100,000 hours;AC Input: Full Range;Protection: OPP OCP OTP OVP SCP UVP |
| Размери | 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 5.900 g |
| Други характеристики |
Cable-free Connection Design
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 210 мм |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | SSR-1600PD2 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 2 PCI-Express 6+2 pin x 8 Molex x 3 SATA x 16 SATA 3.3 V x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 3 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |