Захранване Seasonic 1600W Titanium PCIe Gen 5 - PRI... SSR-1600TR2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1600 W
Физически размер: ATX 3.0
Ефективност: 94%
Охлаждане: 135 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS TITANIUM
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 678095
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.0 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1600 W |
| Ефективност | 94% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 3
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-E Gen5 12VHPWR x 2 PCI-Express 6+2 pin x 8 SATA 3.3 V x 2 SATA x 16 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 5.920 g |
| Други характеристики |
Cable type: Flat black cables
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | SSR-1600TR2 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 94% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 2 PCI-Express 6+2 pin x 8 Molex x 3 SATA x 16 SATA 3.3 V x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 3 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |