Захранване Seasonic 850W Gold - G12 GC-850 V2 - SSP... SSP-850RT2
Промоция
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 90%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE
Модулен: Не
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 808451
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Не |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 90% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 2.550 g |
| Други характеристики |
80 PLUS® Gold certified
APFC Fixed cables S2FC - Smart And Silent Fan Control Tight Voltage Regulation |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | SSP-850RT2 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 3 Molex x 3 SATA x 6 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |