Захранване Seasonic ATX 3.1 1600W Titanium PCIe Gen... SSR-1600TR2-NE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1600 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 94%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS TITANIUM, CE,...
Модулен: Да
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 787209
Вземи супер отстъпка:
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1600 W |
| Ефективност | 94% |
| Сертификати | 80PLUS TITANIUM, CE, Cybenetics Titanium |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 3
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-E Gen5 12VHPWR x 2 PCI-Express 6+2 pin x 6 SATA 3.3 V x 2 SATA x 16 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 5.990 g |
| Други характеристики |
ATX 3.1 and PCIe 5.1 compliant
Highly optimised fan grill Individually Sleeved Black and Brown Cables Protection: OCP OPP OTP OVP SCP UVP Renowned NF-A12x25 120mm fan Semi-passive operation |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | SSR-1600TR2-NE |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS TITANIUM Cybenetics Titanium CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 94% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 2 PCI-Express 6+2 pin x 6 Molex x 3 SATA x 16 SATA 3.3 V x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 3 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Renowned NF-A12x25 120mm fan Highly optimised fan grill Semi-passive operation ATX 3.1 and PCIe 5.1 compliant Individually Sleeved Black and Brown Cables Protection: OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP |