Захранване Seasonic ATX 3.1 750W Gold FOCUS-GX-750-V4-WHITE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 90%
Охлаждане: 135 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 797973
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | 90% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 8 |
| Цвят | Бял |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 3.230 g |
| Други характеристики |
Digital Hybrid Fan Control
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | FOCUS-GX-750-V4-WHITE |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 Molex x 3 SATA x 8 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Бял |