Захранване Seasonic CORE GX White 850W 80+ Gold, Fully Modular, ATX 3.1, PCIe 5.1 SSR-850W-CORE-W
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 90%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE
Модулен: Да
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 824069
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 90% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 6 |
| Цвят | Бял |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 3.190 g |
| Други характеристики |
ATX 3.1 & PCIe 5.1
| Гаранция | 84 месеца |
| Код на продукта | SSR-850W-CORE-W |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | SRP-CGX851-A5A32SF-WH |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 Molex x 3 SATA x 6 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Бял |