Захранване Seasonic PRIME PX 2200W 80+ Platinum, ATX 3.1 - Full Modular PX-2200W-PLAT
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 2200 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 92%
Охлаждане: 135 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS TITANIUM, CE,...
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 808653
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 2200 W |
| Ефективност | 92% |
| Сертификати | 80PLUS TITANIUM, CE, Cybenetics Platinum |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 3
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-E Gen5 12VHPWR x 4 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA 3.3 V x 2 SATA x 16 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 6.000 g |
| Други характеристики |
80 PLUS® PLATINUM
All connectors must be correctly INSERTED CLICK-LOCKED and TIGHT BOTH 12V-2x6 connectors must be plugged in at all times to your power supply Capable of safely powering up to four RTX 4090 graphics cards DO NOT bend or apply force to the cable after it is plugged into place |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | PX-2200W-PLAT |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PRIME-PX-2200-ATX30 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS TITANIUM Cybenetics Platinum CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 4 PCI-Express 6+2 pin x 4 Molex x 3 SATA x 16 SATA 3.3 V x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 3 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | 80 PLUS® PLATINUM Capable of safely powering up to four RTX 4090 graphics cards BOTH 12V-2x6 connectors must be plugged in at all times to your power supply All connectors must be correctly INSERTED, CLICK-LOCKED and TIGHT DO NOT bend or apply force to the cable after it is plugged into place |