Захранване Seasonic PRIME TX-1300 Titanium SSR-1300TR2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1300 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 94%
Охлаждане: 135 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS TITANIUM
Модулен: Да
Гаранция:
5.0
от 5.0
(2)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 698026
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1300 W |
| Ефективност | 94% |
| Входно напрежение | AC 100-240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 135 мм |
| Защити |
Пренапрежение
Undervoltage Над температурата Над ток Защита от късо съединение Over Power |
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Titanium |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 3
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 8 SATA 3.3 V x 2 SATA x 16 |
| 4-пинов периферен конектор | 1 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 3 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 6 |
| 15-пинов конектор SATA | 5 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 25 A (62.5 W) |
| +5V | 25 A (62.5 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +12V | 108 A (1296 W) |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Цвят | Черен |
| Размери | 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 5.730 g |
| Други характеристики |
Cable type: Flat black cables
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 210 мм |
| Гаранция | 144 месеца |
| Код на продукта | SSR-1300TR2 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| ФОРМАТ | ATX 3.0 |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 94% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 8 Molex x 3 SATA x 16 SATA 3.3 V x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 3 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |