Захранване Seasonic SFX/ATX 650W Gold SSR-650SGX
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 650 W
Физически размер: ATX, SFX
Ефективност: 90%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 366070
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Модулен | Да |
| Мощност | 650 W |
| Ефективност | 90% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 125 x 125 x 63.5 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 0.000 g |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | SSR-650SGX |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 4 Molex x 3 SATA x 6 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |