- Segotep BN750W V2 750W 80PLUS Bronze PCIE 5.1 - черен (ID: 862269)
Захранване Segotep BN750W V2 750W 80PLUS Bronze PCIE 5.1 - черен BN750W-V2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 862269
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Мощност | до 800W |
| Вентилатор | 120 мм |
| Сертификати | 80PLUS BRONZE |
| Конектори |
3 × SATA
2 × Molex 3 × PCIe 6+2-pin 2 × 4+4-pin EPS12V (680 mm) 1x PCIe 16 pin 1 × 24-pin (580 mm) |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 3 × PCIe 6+2-pin, 1 × PCIe 16-pin |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | BN750W-V2 |
Виж повече
Допълнителна информация
Захранващ блок Segotep BN750W V2 750W 80PLUS Bronze PCIE 5.1 - черен
- Марка / Модел: Segotep BN750W V2
- Мощност: 750W
- Сертификация: 80 PLUS Bronze
- Тип: ATX захранване
- Тип на линията: Еднолинейно (62A)
- Вентилатор: 120mm безшумен вентилатор с автоматичен термоконтрол
- Конектори:
- 1 × PCIe 16-pin
- 3 × PCIe 6+2-pin
- 3 × SATA
- 2 × Molex
- 2 × 4+4-pin EPS12V (680 mm)
- 1 × 24-pin (580 mm)
- Защити: SPD, OPP, UVP, OVP, SCP
- PFC: Активен
- Модулност: Немодулно
- Препоръчано за игри: Да
- Размери: 150 × 140 × 85 mm