Захранване Spire SFX 300W SP-ATX-SFX-300W
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 127823
Вземи супер отстъпка:
| Физически размер | ITX |
| Мощност | 300 W |
| AC вход | 200VAC - 240VAC |
| Вентилатор | 1 |
| Функции | Active PFC |
| Размери | 100 x 125 x 63.5 |
| Други характеристики | MTBF:100K часа при 25℃ |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | SP-ATX-SFX-300W |
Тип: ITX
Размери : 100 x 25 x 64 мм.
Вх.напрежение: 200 VAC- 240 VAC
Вх. честота: 50 ~ 60 Hz
Конектори : 20+4pin 1PCS, 12V 4pin 1PCS,SATA 2PCS,IDE(Molex) 4pin 4PCS,Floppy 4pin 1PCS