Захранване Super Flower Leadex III Gold 1000W ATX 3.1 80 Plus Gold SF-1000F14GE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 837012
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Входно напрежение | AC 100-240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 140 мм |
| Защити |
Пренапрежение
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Тип конектор за входно захранване | IEC-320 C14 |
| 4-пинов периферен конектор | 4 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 2 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 4 |
| 15-пинов конектор SATA | 8 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.5 A (6 W) |
| +12V | 83.3 A (999.6 W) |
| Цвят | Черен |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 150 мм |
| Гаранция | 84 месеца |
| Код на продукта | SF-1000F14GE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 7F,NO. 649-1, Zhongzheng Rd., Xinzhuang Dist., New Taipei City 242, Taiwan |