Захранване Super Flower Leadex VII XG 1000W ATX 3.0 SF-1000F14XG
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1000 W
Сертификати: cTÜVus / TÜV / CB / CE / FCC...
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 683319
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 140 мм |
| Защити |
Пренапрежение
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Сертификати | cTÜVus / TÜV / CB / CE / FCC / UKCA / RCM / BSMI / RoHS / KCC / EAC / CCC |
| Тип конектор за входно захранване | IEC-320 C14 |
| 4-пинов периферен конектор | 4 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 2 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 4 |
| 15-пинов конектор SATA | 12 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 20 A (50 W) |
| +5V | 20 A (50 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.5 A (6 W) |
| +12V | 83.3 A (999.6 W) |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Цвят | Черен |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 150 мм |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | SF-1000F14XG |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 7F,NO. 649-1, Zhongzheng Rd., Xinzhuang Dist., New Taipei City 242, Taiwan |