Захранване Super Flower Zillion DB Bronze 550W ATX 2.4 80 Plus Bronze SF-550Z12DB
Топ цена
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 837015
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Тип |
SLI Ready
Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 550 W |
| Ефективност | 88% |
| Входно напрежение | AC 200-240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| Защити |
Пренапрежение
Над температурата Над ток Защита от късо съединение Over Power No-load Operation |
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| 4/8 пинов +12V конектор | 1 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 1 |
| 15-пинов конектор SATA | 2 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 16 A (50 W) |
| +5V | 16 A (50 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +12V | 42 A (504 W) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.5 кг |
| Височина | 140 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 86 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | SF-550Z12DB |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 7F,NO. 649-1, Zhongzheng Rd., Xinzhuang Dist., New Taipei City 242, Taiwan |