Захранване Super Flower Zillion DB Bronze 850W ATX 3.1 80 Plus Bronze SF-850Z12DB(DA)
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Ефективност: 85%
Сертификати: TÜV / CB / CE / RoHS / FCC
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 878333
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 85% |
| Входно напрежение | AC 200-240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| Защити |
Пренапрежение
Над температурата Над ток Защита от късо съединение Over Power No-load Operation |
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Тип конектор за входно захранване | IEC-320 C14 |
| 4-пинов периферен конектор | 1 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 2 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 2 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 18 A |
| +5V | 18 A |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +12V | 70.8 A (849.6 W) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.5 кг |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 140 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | SF-850Z12DB(DA) |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 7F,NO. 649-1, Zhongzheng Rd., Xinzhuang Dist., New Taipei City 242, Taiwan |