Захранване Thermalright ATX 3.1 1000W Platinum - TR... TR-SP1000
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1000 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 92%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS PLATINUM, CE
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 854055
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Ефективност | 92% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 4 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 10 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 150 x 140 x 85 mm |
| Тегло | 2.770 g |
| Други характеристики |
105 C Temperature-Resistant Japanese Main Capacitor
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | TR-SP1000 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 Molex x 4 SATA x 10 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |