Захранване Thermalright ATX 3.1 750W White TR-KG750-W
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 90%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902343
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | 90% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 |
| Цвят | Бял |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 2.200 g |
| Други характеристики |
Fully Compatible with INTEL ATX 3.1 Specification
up to 200% Power Excursion Japanese Main Capacitor Rated for 105C Temperature Resistance LLC Resonance + DC-DC Circuit Design Multiple Protection Circuit Designs Ready for the PCI-e GEN 5.1 Cards 12V-2X6 Cable Support |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | TR-KG750-W |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 Molex x 3 SATA x 6 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДРУГИ | Fully Compatible with INTEL ATX 3.1 Specification, up to 200% Power Excursion Ready for the PCI-e GEN 5.1 Cards, 12V-2X6 Cable Support LLC Resonance + DC-DC Circuit Design Japanese Main Capacitor Rated for 105C Temperature Resistance Multiple Protection Circuit Designs |