Захранване Thermalright SFX 3.1 1000W Platinum TR-TPFX1000
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1000 W
Физически размер: SFX
Ефективност: 94%
Охлаждане: 92 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS PLATINUM, CE
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902342
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | SFX |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Ефективност | 94% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 7 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 100 x 125 x 64 mm |
| Тегло | 2.010 g |
| Други характеристики |
Durable 105 C rated japanese capcitors + japanese solid state capacitors
| Гаранция | 84 месеца |
| Код на продукта | TR-TPFX1000 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 94% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 7 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |