Захранване Thermaltake Toughpower GF A3 1050W PS-TPD-1050FNFAGE-H
Топ цена
Мощност: 1050 W
Физически размер: ATX
Ефективност: Active PFC
Охлаждане: 1 x 120mm Fluid Dynamic...
Сертификати: 80 PLUS Gold
Модулен: Не
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 710819
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Модел | GF A3 1050W |
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Не |
| Мощност | 1050 W |
| Честота | 50-60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Охлаждане | 1 x 120mm Fluid Dynamic Bearing (FDB) fan |
| Сертификация 80 Plus | 80 PLUS Gold |
| Сертификати | 80 PLUS Gold |
| Цвят | Black |
| Размери | 150 x 140 x 86 mm |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | PS-TPD-1050FNFAGE-H |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Technology Co., Ltd. 5F, No. 185, Sec.2, Tiding Blvd., Neihu Dist., Taipei City 114, Taiwan |