Захранване Thermaltake Toughpower GT 750W PS-TPT-0750FNFAGE-3
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: Active PFC
Охлаждане: 1 x 120 mm вентилатор
Сертификати: 80 PLUS Gold
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 814221
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модел | GT 750W |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | Active PFC |
| Честота | 50-60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Защити | OVP/UVP/OCP/OPP/OTP/SCP |
| Цвят | Black |
| Размери | 150 x 140 x 86 mm |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | PS-TPT-0750FNFAGE-3 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Technology Co., Ltd. 5F, No. 185, Sec.2, Tiding Blvd., Neihu Dist., Taipei City 114, Taiwan |
| Уебсайт | https://www.thermaltake.com/ |
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие Thermaltake Toughpower GT 750W_850W.pdf | Виж тук |