Захранване Thermaltake Toughpower GT 750W Snow PS-TPT-0750FNFAGE-W
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 814219
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Мощност | 750 W |
| Защити | OVP/UVP/OCP/OPP/OTP/SCP |
| Сертификация 80 Plus | Gold |
| Цвят | White |
| Размери | 150 x 140 x 86 mm |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | PS-TPT-0750FNFAGE-W |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Technology Co., Ltd. 5F, No. 185, Sec.2, Tiding Blvd., Neihu Dist., Taipei City 114, Taiwan |
| Уебсайт | https://www.thermaltake.com/ |
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие Thermaltake Toughpower GT 750W_850W Snow.pdf | Виж тук |