Захранване XPG CORE REACTOR IIVE 750G COREREACTORIIVE750G-BKCWU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Физически размер: ATX
Ефективност: > 0.99
Охлаждане: 120 мм вентилатор
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 792529
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Да |
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | > 0.99 |
| DC изход |
DC Output Voltage: +5V | +3.3V | +12V | -12V | +5Vsb
+5V/+3.3V :22A, +12V:62.5A, -12V:0.3A, +5Vsb:3A |
| AC вход |
Input Voltage: 100-240V
Input Current: 750W: 10A Input Frequency: 47Hz-63Hz |
| Вентилатор |
Fan Size: 120mm FDB
Fan Bearing: Fluid Dynamic Bearing Fan Speed: 2400 RPM MTBF: 100K hours at full load |
| Стандарти за безопасност |
Protections: OCP | OVP | OPP | OTP | UVP | SCP | NLO | SIP
Certification: CE | CB| FCC(IC) | TUV | cTUVus | TUV S-Mark | NOM | BSMI | UKCA | EAC | CCC | RCM |
| Конектори |
ATX 24 Pin Connector: 1
EPS 8 Pin Connector: 2 PCI-E 6+2 Pin Connector: 6 Molex 4 Pin Connector: 4 12VHPWR (12 + 4) Connector (600W): 1 SATA Connector: 8 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 1.45 кг |
| Други характеристики | Operating Temperature 50°C |