- Zalman 700W Bronze - ZM700-GV2 SE (ID: 806257)
Захранване Zalman 700W Bronze - ZM700-GV2 SE ZM700-GV2-SE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 700 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 88%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS BRONZE, CE, Cybenetics...
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 806257
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 700 W |
| Ефективност | 88% |
| Сертификати | 80PLUS BRONZE, CE, Cybenetics Silver Certified |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 1
8 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 Floppy connector Molex x 4 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 1.79 kg |
| Други характеристики |
12V DC-TO-DC Convertor With 100% Availability
Aluminum Solid Capacitor Black Flat Cable Built-In EMI Filter For Noise Reduction Built-In High Performance Capacitor That Handles Up To 221 F Highly Energy-Efficient Standby Power Supply Multiple Protection Circuit System |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | ZM700-GV2-SE |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS BRONZE Cybenetics Silver Certified CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 6 Molex x 4 Floppy connector 8 Pin ATX/EPS x 1 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 1.79 kg |
| ДРУГИ | Black Flat Cable Highly Energy-Efficient Standby Power Supply Multiple Protection Circuit System Built-In EMI Filter For Noise Reduction Aluminum Solid Capacitor Built-In High Performance Capacitor That Handles Up To 221 F 12V DC-TO-DC Convertor With 100% Availability |