- Zalman DecaMax 500W 80+ ZM500-LX3 (ID: 784492)
Захранване Zalman DecaMax 500W 80+ ZM500-LX3 ZM500-LX3
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 500 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 85%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80 PLUS 230V EU, CE
ID: 784492
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 500 W |
| Ефективност | 85% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 1.35 kg |
| Други характеристики |
12V Single Rail 91% Availability
Active PFC with Up to 99% All Black and simple Cables High performance Capacitor (105°C) INTEL 5Vsb 3.0A Compatible OPP OVP UVP SCP |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | ZM500-LX3 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 85% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 Molex x 3 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 1.35 kg |
| ДРУГИ | High performance Capacitor (105°C) 12V Single Rail 91% Availability INTEL 5Vsb 3.0A Compatible Active PFC with Up to 99% OPP, OVP, UVP, SCP All Black and simple Cables |