- Zalman MegaMax 600W 80+ ZM600-TXII (ID: 181543)
Захранване Zalman MegaMax 600W 80+ ZM600-TXII ZM600-TXII
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 600 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 86.5%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80 PLUS 230V EU, Ecodesign...
ID: 181543
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 600 W |
| Ефективност | 86.5% |
| Сертификати | 80 PLUS 230V EU, Ecodesign under 1 W standby - ErP Lot 6 certified |
| Конектори |
4 Pin ATX/EPS x 1
8 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 Floppy connector Molex x 4 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 1.68 kg |
| Други характеристики | Protection: OVP/ UVP/ OPP/ SCP |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | ZM600-TXII |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 86.5% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 Molex x 4 Floppy connector 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |