Зарядно CANYON CU20C GaN 20W 1xPD EU White CNS-CUW20C
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 775485
Power Delivery
GaN Technology |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Захранващ адаптер |
| Интерфейс | 1 USB-C |
| Цвят | Бял |
| Размери | '31 мм' x '32 мм' x '32 мм' |