Зарядно CANYON CU45AC GaN 45W 1xPD 1xQC EU White CNS-CUW45AC
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 775482
Вземи супер отстъпка:
Power Delivery
GaN Technology Quick Charge Programmable Power Supply (PPS) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Захранващ адаптер |
| Интерфейс | 2 USB/USB-C |
| Цвят | Бял |
| Размери | '36 мм' x '35 мм' x '46 мм' |