Зарядно CANYON CU65ACC GaN 65W 2xPD 1xQC EU Whit... CNS-CUW65ACC
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 775484
Вземи супер отстъпка:
Power Delivery
GaN Technology Quick Charge Programmable Power Supply (PPS) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Захранващ адаптер |
| Интерфейс | 3 USB/USB-C |
| Цвят | Бял |
| Размери | '35 мм' x '35 мм' x '56 мм' |