Зарядно CANYON OnCharge 30CL Max Power 30W 1xPD... CNE-CHA30CLB
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 842928
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Характеристики | Power Delivery |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Захранващ адаптер |
| Интерфейс | 1 USB-C |
| Цвят | Черен |
| Размери | '40 мм' x '23 мм' x '50 мм' |