- Захранване за лаптоп GREEN CELL, GC-AD09P-DELL, 19.5V, 4.62A (ID: 202935)
Зарядно Захранване за лаптоп GREEN CELL, GC-AD09P-DELL, 19.5V, 4.62A GC-AD09P-DELL-19.5V-4.62A
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 202935
Вземи супер отстъпка:
| Подходящо за | Мрежово |
| Цвят | Чеpен |
| Мощност | 90 W |
| Код на продукта | GC-AD09P-DELL-19.5V-4.62A |
Модел: AD09P
Изходна мощност: 90W
Изходно напрежение: 19,5V
Ампер: 4,62A
Цвят: Черен
| Warranty | 24 months |
| Power | 90W |
| Voltage | 19,5V |
| Condition | Brand new |
| Colour | Black |
| Overheat protection | Yes |
| The possibility of return | Up to 30 days |
| Product code | AD09P |
| Manufacturer | Green Cell |
| Surge protection | Yes |
| Amperage | 4.62A |
| Tip size | 7.4mm-5.0mm |