Зарядно Захранване за лаптоп GREEN CELL, HP Envy Pavilion DV4 DV5 DV6 Compaq CQ61 CQ62, 19V, 4.74A GC-AD15P-HP-19V-4.74A
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 203065
Вземи супер отстъпка:
| Подходящо за | Мрежово |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тип | Зарядно устройство |
| Цвят | Чеpен |
| Мощност | 90 W |
| Код на продукта | GC-AD15P-HP-19V-4.74A |
Модел: AD15P
Изходна мощност: 90W
Изходно напрежение: 19V
Ампер: 4,74 A
Цвят: Черен
| Warranty | 36 months |
| Power | 90W |
| Voltage | 19V |
| Colour | Black |
| Overheat protection | Yes |
| Product code | AD15-P |
| Manufacturer | Green Cell |
| Surge protection | Yes |
| Amperage | 4.74A |
| Tip size | 7.4mm-5.0mm |