Зарядно Захранване за лаптоп GREEN CELL, HP PRO Charger / AC Adapter 19.5V 3.33A 65W for HP 250 G2 G3 G4 G5 15-R 15-R100NW 15-R101NW 15-R104NW 15-R233NW 4,5mm- 3,0mm GC-AD49P-HP-19V-3.33A
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 806455
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Цвят | Чеpен |
| Мощност | 65 W |