Зарядно Захранване за лаптоп GREEN CELL, PRO Charger / AC Adapter 19V 3.42A 65W for Acer Aspire 5741G 5742 5742G E1-521 E1-531 E1-531G E1-570 E1-571 E1-571G GC-AD01P-HP-19V-3.42A
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 806389
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Тип | Зарядно устройство |
| Цвят | Чеpен |
| Мощност | 90 W |