Зарядно Захранване за лаптоп GREEN CELL, PRO Charger / AC Adapter 19V 4.74A 90W for Acer 5,5mm- 1,7mm GC-AD02P-ACER-19V-4.74A
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900890
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Цвят | Чеpен |
| Мощност | 90 W |