Зарядно HikVision GaN Fast Charger 2C 67W HS-HUB-GAN67
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Интерфейс: USB-C
Цвят: White
Бързо зареждане: yes
Подходящо за: Fast charge your phones,...
Тип: Power
Мощност: 67 W
ID: 814851
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Fast charge your phones, tablets, laptops, switch and other devices |
| Гаранция | 12 месеца |
| Съвместимост |
Support QC3.0
PD2.0 PD3.0 PPS SCP FCP Apple 2.4A Samsung 2.0A protocol |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB-C |
| Бързо зареждане |
| Цвят | White |
| Други характеристики | Product Material: Fire-Resistant PC (UL 94-V0) |
| Размери | 47.5 x 52 x 51 mm |
| Мощност | 67 W |