Зарядно Makki бързо Fast Charger - QC3.0+2xUSB 3... MAKKI-QC30W3
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 703191
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Зарядно за стена |
| Интерфейс | Fast Charge USB x 2, USB QC3.0 |
| Цвят | Бял |
| Други характеристики | Power: 30 W; 2 x USB 5V - 2.4A, Output: 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A; Input: 110 - 240 V |
| Размери | 70 x 45 x 27 mm |
| Код на продукта | MAKKI-QC30W3 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| ТИП | Зарядно за контакт |
| ПОРТОВЕ | USB QC3.0 Fast Charge USB x 2 |
| Х-КА 1 | Power: 30 W |
| Х-КА 2 | Output: 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A 2 x USB 5V - 2.4A |
| Х-КА 3 | Input: 110 - 240 V |
| РАЗМЕРИ | 70 x 45 x 27 mm |