Зарядно Makki за лаптоп заместител Laptop Adapte... MAKKI-NA-DL-74
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 706279
Характеристики
| Приложение | За лаптоп |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тип | Зарядно за лаптоп |
| Мощност | Мощност: 65 W, Волтаж: ВОЛТАЖ, Ампераж: АМПЕРАЖ |
| Код на продукта | MAKKI-NA-DL-74 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| ЗА: | Dell |
| МОЩНОСТ | 65 W |
| ВОЛТАЖ | 19.5 V |
| АМПЕРАЖ | 3.34 A |
| БУКСА | 7.4 mm x 5.0 mm Octagon Rhombus |