- Захранващ адаптер MikroTik 48V2A96W High power 48V 2A 96W power supply with EU plug (ID: 869774)
Зарядно Захранващ адаптер MikroTik 48V2A96W High power 48V 2A 96W power supply with EU plug MIKROTIK-48V2A96W
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 869774
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Зарядно устройство |
| Цвят | Чеpен |
| Мощност | 90 W |