- Orico PT30-C-EU-BK зарядно устройство 30W USB Type-C (ID: 708765)
Зарядно Orico PT30-C-EU-BK зарядно устройство 30W USB Type-C PT30-C-EU-BK
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 708765
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | PT30-C-EU-BK |
Виж повече
Допълнителна информация
Orico PT30-C-EU-BK зарядно устройство 30W USB Type-C
Характеристики на продукта:
- 1х USB Type-C порт за различни устройства (таблети, мобилни телефони и др.)
- Използва интелигентна схема за откриване на ток съответстваща на свързаното устройство
- Поддържани протоколи: BC1.2 / Apple2.4A / QC2.0 / QC3.0 / FCP / AFC / PD2.0 / PD3.0 / PE2.0, / PPS
- Максимална мощност USB-C: 5V / 9V / -3A / 12V / 2.5A / 15V / 2A / 20V /1.5A / 30W
- Защити: от късо съединение, от пренапрежение, от прегряване
- Размери: 37 x 37 x 79 мм
Виж повече
Допълнителна информация
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 19/F, Block 14A, Zhonghaixin Science &Technology Park, Longgang District, Shenzhen, China. |