- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Corsair
- Corsair HS35 v2 Headset, Carbon - EU (ID: 891887)
Слушалки Corsair HS35 v2 Headset, Carbon - EU CA-9011377
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 891887
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Corsair HS35 v2 Headset, Carbo+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:4900 €/9584 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | За компютър, За PlayStation, За Xbox |
| Тип | Over-Ear |
| Интерфейс | 1x 3.5 мм мини жак |
| Връзка | С кабел |
| Тип аудио | Стерео |
| Честотен обхват | 20Hz-20kHz |
| Микрофон | Да, Външен |
| Характеристики на микрофона | Всепосочен |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CA-9011377 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.corsair.com/us/en/s/contact |
| Адрес | Corsair Holdings (Hong Kong) Limite Suite 2602-03 26/F Millenium City 5 Kwun Tong, HK |
| Уебсайт | https://www.corsair.com/en |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив