- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Dell
- Dell Alienware Pro Wireless Gaming Headset (ID: 865410)
Слушалки Dell Alienware Pro Wireless Gaming Headset 545-BBFS
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 865410
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Dell Alienware Pro Wireless Ga+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:28500 €/55741 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | За PlayStation, За Nintendo |
| Тип | Over-ear |
| Интерфейс | 1x USB Type-A, USB/Bluetooth |
| Управления |
Потенциометър за звук
Захранване Bluetooth Pairing Mute Microphone Active Noise Cancellation/Transparency Mode Switch |
| Power connector | 4-pin USB (type A) |
| Връзка | С кабел |
| Active noise-cancelling |
|
| Шумопотискане |
|
| Честотен обхват | 20Hz-40kHz |
| Импеданс | 32 Ω |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Максимален безжичен обхват | 30 m |
| Максимално разстояние | 30 m |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Капацитет на батерията | 750 mAh |
| Време за зареждане | Време за бързо зареждане: 15 минути за до 6 часа слушане |
| Време за работа на батерия | 75 ч. |
| Режим на говорене | До 35 часа (изключено ANC), До 25 часа (включено ANC) |
| Тип микрофон | Еднопосочен, 2-микрофонен AI шумопотискащ, подвижен микрофон |
| Микрофон | Да, Откачащ се |
| Характеристики на микрофона |
Еднопосочен
Two-Mic AI Noise Cancellation |
| Други характеристики |
Active Noise Cancellation
Graphene Diaphragms Dolby Atmos Hi-Res Audio |
| Функции | 50 мм драйвери с графеново покритие, 2-микрофонно шумопотискане с изкуствен интелект, ANC |
| Включени кабели | USB кабел тип A към тип C. |
| Включени аксесоари |
Документация
USB Type-A to C Adapter USB Dongle Detachable Boom Mic Mic Shield |
| Цвят | Черен |
| Supported standards | Bluetooth 5.3 |
| Размери | '150 мм' x '92 мм' x '205 мм' |
| Тегло | 315 g |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 545-BBFS |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка